Reklama

Strażniczka miejska otrzymała cios pięścią w twarz. Wszystko zaczęło się od...

Opublikowano:
Autor:

Strażniczka miejska otrzymała cios pięścią w twarz. Wszystko zaczęło się od... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Podczas interwencji straży miejskiej przy ulicy Czaplinieckiej, jedna z funkcjonariuszek została zaatakowana przez pijaną kobietę. Bezdomna od początku zachowywała się agresywnie i używała wulgaryzmów. W pewnym momencie zaczęła szarpać mundurową, po czym uderzyła ją pięścią w twarz. Sprawą zajęła się bełchatowska policja. Za naruszenie nietykalności cielesnej grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły piątek, 12 czerwca w godzinach popołudniowych strażnicy miejscy odebrali zgłoszenie od mieszkańców, dotyczące spożywania alkoholu, wulgarnego zachowania oraz zakłócania spokoju. Patrol strażników udał się we wskazane miejsce – czyli okolice schroniska dla bezdomnych na ul. Czaplinieckiej, by doprowadzić pijane osoby do porządku.

- Podczas interwencji wobec osób spożywających alkohol, które zachowywały się głośno i zaśmiecały okolice doszło do ataku na strażniczkę. Jedna z kobiet w pewnym momencie zaczęła szarpać ją za mundur, a następnie uderzyła pięścią w twarz – mówi Piotr Barasiński, komendant Straży Miejskiej w Bełchatowie.

Kobieta oraz jeden z mężczyzn, który również zachowywał się agresywnie zostali ujęci i przekazani policji. 54-letnia bezdomna trafi teraz przed sąd, za naruszenie nietykalności grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Drugi z zatrzymanych został ukarany mandatem karnym.

Sama strażniczka nie odniosła na szczęście poważnych obrażeń.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE