Reklama

Reklama

Starostwo w Bełchatowie zachęca bezrobotnych. „Możliwość zdobycia umiejętności i doświadczenia”

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Starostwo w Bełchatowie zachęca bezrobotnych. „Możliwość zdobycia umiejętności i doświadczenia” - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowskie starostwo zachęca osoby bezrobotne zarejestrowane w urzędzie pracy do odbycia stażu w urzędzie. W jakich wydziałach można zdobyć doświadczenie?

Reklama

Starostwo powiatowe w Bełchatowie kusi stażami. Urząd ogłosił, że mogą się ich podjąć osoby zarejestrowane jako bezrobotni w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bełchatowie. Stażystów poszukują m.in. wydziały architektury, środowiska czy komunikacji. Jak przekonuje starostwo, podczas pracy w ramach stażu można zdobyć szczegółową wiedzę na temat przepisów prawa czy procedur załatwiania spraw. 

- Możliwość zdobycia wiedzy, nowych umiejętności i zawodowego doświadczenia mają osoby, które zdecydują się na staż w bełchatowskim starostwie - informuje urząd. 

O szczegóły odbycia stażu w starostwie można pytać w zespole kadr przy ul. Pabianickiej 17/19 (III p., pok.313) lub pod numerem tel. 44 635 86 07, 44 635 86 10.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy