BetCris IV Liga: Włókniarz dostał kolejną lekcję futbolu

BetCris IV Liga: Włókniarz dostał kolejną lekcję futbolu - Zdjęcie główne

Sport Sobotnim meczem z Borutą Zgierz piłkarze Włókniarza zakończyli rundę jesienną. Czy zelowianiom tegoroczne zmagania w Łódzkiej BetCris IV Lidze 2023/2024 udało zakończyć się lepiej niż je rozpoczęli?

Jeszcze przed meczem z Borutą było jasne, że to Niebiesko-Biało-Zieloni przerwę zimową spędzą na ostatnim miejscu w tabeli. Zelowianie mieli na koncie zaledwie pięć oczek, czyli dokładnie o siedem mniej od zgierzan, którzy okupowali przedostatnie miejsce w stawce.

Jaki przebieg miała bezpośrednia konfrontacja dwóch drużyn najbardziej zagrożonych spadkiem do ligi okręgowej? Już do przerwy przyjezdni prowadzili 2:0 po trafieniach Pabjańczyka i Misiaka w 10 i 19. minucie sobotniej potyczki.

Po przerwie było jeszcze gorzej, bo zespół gości jeszcze pięciokrotnie umieścił futbolówkę w siatce Włókniarza!!! Na listę strzelców wpisali się kolejno Misiak, Pabjańczyk, raz jeszcze Misiak, Pluta i Chłądzyński. Zelowianie nie byli w stanie zdobyć nawet honorowego gola.

Włókniarz Zelów – Boruta Zgierz 0:7 (0:2)

Tym samym Włókniarz Zelów rundę jesienną sezonu 2023/2024 Łódzkiej BetCris IV Ligi zakończył na ostatniej pozycji z pięcioma punktami na koncie, na które złożyły się jedna wygrana i dwa remisy. Pozostałe czternaście spotkań kończyło się porażkami Niebiesko-Biało-Zielonych.

Przypominamy, że powrót na czwartoligowe boiska nastąpi prawdopodobnie w marcu przyszłego roku.

Artykuł pochodzi z portalu ddzelow.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.