Reklama

Reklama

Spektakl "Próby" w wyk. grupy BAT-PKP

Opublikowano: sob, 30 wrz 2017 15:00
Autor:

Spektakl "Próby" w wyk. grupy BAT-PKP - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Reklama

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl "Próby", w wyk. grupy teatralnej BAT – PKP, który odbędzie się 30 września o godzinie 17:00, w ramach XXIII Jesiennych Spotkań Teatralnych z BAT-em.

Jak powstaje spektakl? Jak tworzy się magia teatru? Jaką rolę pełni aktor w całej skomplikowanej teatralnej machinie? Spektakl "Próby" jest odpowiedzią na te pytania. Ale czy ich rozwikłanie jest w ogóle możliwe...? Relacje między reżyserem a aktorami mają bardzo złożony charakter. Cały czas toczy się swoista walka o dominację na scenie. Do tego jeszcze dochodzi problem utożsamiania się aktorów z postaciami, które mają być przez nich kreowane na scenie. Wypowiedzi rzeczywiste, codzienne, mieszają się z tekstem autora scenariusza. Powoduje to liczne nieporozumienia.
Gdzie zatem powstaje sztuka teatru? Na próbach czy podczas gotowego już spektaklu?

Trzy aktorki, trzech aktorów, reżyser i ich zmagania w czasie prób. Do tego zabawne sytuacje i barwny język. To wszystko można znaleźć w najnowszej produkcji grupy teatralnej BAT – PKP, wyreżyserowanej przez Katarzynę Pawłowską.
Spektakl odbędzie się w sali teatralno - widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy

Wstęp wolny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.