Reklama

Sobota na szpilkach w MCK-u

Opublikowano:
Autor:

Sobota na szpilkach w MCK-u - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia


Miejskie Centrum Kultury już po raz kolejny zaprasza na spotkanie z cyklu "Sobota na szpilkach" - wyjątkowe wydarzenie dedykowanego wszystkim kobietom, które odbędzie się 18 maja o godzinie 17:30, na sali kinowej.

Spotkania z cyklu "Sobota na szpilkach" od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem pań w naszym mieście. Nic w tym dziwnego, bowiem jest to jedno z niewielu wydarzeń w bełchatowskim kalendarzu, które poświęcone są w całości kobietom, ich potrzebom, problemom, zdrowiu i urodzie.

Podczas majowej odsłony "Soboty na szpilkach" gościć będziemy wyjątkową Kobietę - Panią Ewę Woydyłło, sławną doktor psychologii, psychoterapeutkę, terapeutę uzależnień, publicystkę i autorkę książek, m.in. Sekrety kobiet, Podnieś głowę, W zgodzie ze sobą, Buty szczęścia, Bo jesteś człowiekiem: żyć z depresją, ale nie w depresji.

O godzinie 17:30, na sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury nasz wyjątkowy gość wystąpi z wykładem pt. "TRUDNI LUDZIE W NASZYM ŻYCIU". Do wysłuchania wykładu zapraszamy wszystkie Panie, zainteresowane problemem relacji interpersonalnych.

Koszt udziału w wykładzie: 25 zł. Bilety do nabycia w kasach MCK bądź poprzez system sprzedaży online, na stronie www.mckbelchatow.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE