Reklama

Ruszyła rozbudowa centrum handlowego w Bełchatowie. Do jakich sklepów pójdziemy na zakupy?

Opublikowano: wt, 28 lip 2020 15:07
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Rozpoczęły się prace związane z rozbudową centrum handlowego Atut w Bełchatowie. Już teraz mieszkańcy mogą tam korzystać z oferty sklepów spożywczych czy elektronicznych. W drugim etapie budowy powstaną trzy nowe lokale – jakie sklepy się w nich znajdą?

Centrum handlowe Atut w Bełchatowie zostało otwarte w sierpniu 2019 roku. Teraz ruszył drugi etap prac budowlanych, który zakłada powstanie kolejnych trzech lokali pod wynajem. Na ten moment, bełchatowianie przy ul. Armii Krajowej mogą skorzystać z oferty sklepów jak Action, Biedronka, Tedi, Neonet.

Inwestor nie zdradza na razie szczegółów odnośnie tego, jakie sklepy znajdą się w powstających lokalach. Wiemy jednak, że chodzi tu o popularne sieci dyskontowe oraz sklep z wyposażeniem wnętrz. Mapka na stronie internetowej centrum handlowego wskazuje, że chodzi tu o Jysk.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE