Reklama

Ruch może być zatrzymany nawet na kilkadziesiąt minut. Uwaga kierowcy!

Opublikowano:
Autor:

Ruch może być zatrzymany nawet na kilkadziesiąt minut. Uwaga kierowcy!  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tymczasowe rondo wokół węzła Piotrków Trybunalski Południe wymaga przeprowadzenia prac naprawczych. Prace mają rozpocząć się już dziś, 7. lutego po godzinie 22:00. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiada, że pojawią się utrudnienia w ruchu.

Kierowcy, którzy dziś w godzinach nocnych wybierają się do Piotrkowa Trybunalskiego, muszą liczyć się z utrudnieniami na drodze. GDDKiA zapowiada, że w związku z pracami naprawczymi nawierzchni węzła Piotrków Trybunalski Południe, które będą prowadzone od 22:00 do 06:00, mogą wystąpić nawet kilkudziesięciominutowe zatrzymania ruchu.

- Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że do stworzenia ronda, wykorzystano wyeksploatowane łącznice starego węzła i w tych właśnie miejscach będzie prowadzona większość prac – informuje Maciej Zalewski, Główny Specjalista ds. Komunikacji GDDKiA.

Informacja dotyczy kierunków Piotrków – Łódź i Łódź – Bełchatów, czyli północno–wschodniej i północno-zachodniej części ronda. GDDKiA zaznacza, że w tym przypadku nie ma możliwości wyznaczenia objazdów, co znacznie utrudni ruch w tym miejscu.

Przez pozostałą część weekendu prowadzone będą także pojedyncze prace naprawcze nawierzchni w bezpośrednim sąsiedztwie ronda. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania – informuje Maciej Zalewski.

Kierowcy mogą liczyć na dodatkowe oznakowanie, które ułatwi im orientację.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE