Reklama

Reklama

Rozwiązana zagadka czworonoga, którego przygarnęli policjanci

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KPP w Bełchatowie

Rozwiązana zagadka czworonoga, którego przygarnęli policjanci - Zdjęcie główne

foto KPP w Bełchatowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mały psiak, którego w ostatnich dniach przygarnęli policjanci z Bełchatowa, szczęśliwie trafił do swojej właścicielki. Kobieta wyjaśniła, w jaki sposób zgubił się w gminie Drużbice.

Reklama

Okazuje się, że uroczy mały czworonóg wabi się „Misio”. Do bełchatowskiej policji zgłosiła się jego właścicielka, która już odebrała swojego pupila.

Przypomnijmy, że sympatyczny psiak trafił do komendy w poniedziałek, 27 marca,  w dość nietypowych okolicznościach. Przygarnęli go funkcjonariusze drogówki, którzy wykonywali swoje obowiązki służbowe na terenie miejscowości Zwierzyniec w gminie Drużbice. Jadąc trasą wojewódzką, zauważyli pieska rasy pomeranian, który błąkał się w pobliżu ruchliwej drogi. Kiedy zatrzymali radiowóz, policjantka otworzyła drzwi pojazdu, a piesek bez namysłu wskoczył do samochodu.

- Pupil okazywał policjantom moc czułości, sam znalazł dogodne miejsce w radiowozie...były to ramiona policjantki. Sposób w jaki zachowywał się piesek, okoliczność, że tulił się do funkcjonariuszy, jasno wskazywał, że był przyzwyczajony do obecności człowieka i że nie były mu obce podróże samochodem – informuje Iwona Kaszewska.

Czworonóg został przywieziony do bełchatowskiej komendy. Tutaj policjanci zaopiekowali się swoim nowym „pomocnikiem”.

- Piesek został nakarmiony, po czym usnął beztrosko policjantce na kolanach. Poszukując właściciela małego czworonoga informacja o jego odnalezieniu została umieszczona na stronie facebook bełchatowskiej policji. Na czas poszukiwania właściciela milusińskim zaopiekowała się policjantka, która po skończonej służbie zabrała psiaka do swojego domu. Następnego dnia Funkcjonariuszka poinformowała o tej sytuacji bełchatowskie schronisko i zostawiła numer swojego telefonu – relacjonuje Kaszewska.

Wkrótce z policjantką skontaktowała się właścicielka czworonoga. Poinformowała, że jej 9-letni „Misio” oddalił się do lasu z terenu działki kiedy kobieta była w odwiedzinach u swoich znajomych.

- Kobieta, której policjantka oddała pieska nie kryła radości i wzruszenia z odnalezienia jej pupila. Dziękowała również policjantce za uratowanie życia jej psiemu przyjacielowi – mówi Kaszewska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy