Reklama

Rozdają drzewka. Gdzie się zgłosić po darmową sadzonkę?

Opublikowano: pon, 14 wrz 2020 10:37
Autor:

Rozdają drzewka. Gdzie się zgłosić po darmową sadzonkę? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w najbliższy piątek, 18 września odbędzie się akcja "sadziMY" organizowana przez Nadleśnictwo Bełchatów. Mieszkańcy będą mogli odebrać sadzonki sosny, dębu czy buka. Do rozdania jest ponad 2000 drzewek.

Nadleśnictwo Bełchatów po raz kolejny zorganizuje akcję "sadziMY", w której to rozdawane będą sadzonki rodzimych drzew. Do mieszkańców trafi w sumie 2200 drzewek (1600 szt. Sosny, 300 szt. dębu oraz 300 szt. buka).

- Sadzonki będą wydawane w tekturowych pudełkach. Nie ma określonego limitu wydawanych sadzonek na osobę. Serdecznie zapraszamy osoby prywatne, rodziny, szkoły, zakłady pracy – informuje Nadleśnictwo Bełchatów.

Chętni, by posadzić własne drzewo i zrobić coś dobrego dla okolicznej przyrody mogą zgłosić się w piątek 18 września do siedziby Nadleśnictwa Bełchatów – ul. Lipowa 175. Sadzonki będą rozdawane w godzinach od 09:00 do 15:00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE