Reklama

Reklama

Rolniku, możesz ubiegać się o odszkodowanie. Sprawdź, gdzie i kiedy złożyć wniosek

Opublikowano: śr, 11 lip 2018 10:56
Autor:

Rolniku, możesz ubiegać się o odszkodowanie. Sprawdź, gdzie i kiedy złożyć wniosek - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gmina Zelów informuje, że do 16 lipca można składać wnioski o oszacowanie szkód rolnych spowodowanych przez tegoroczną suszę. Deklaracje należy złożyć do Urzędu Miejskiego w Zelowie.

Reklama

Po zweryfikowaniu szkód spowodowanych tegoroczną suszą przez Komisję ds. szacowania szkód, Gmina Zelów będzie wypłacać odszkodowania.


- Na terenie Gminy Zelów zagrożone suszą rolniczą są takie uprawy jak: zboża ozime, zboża jare, krzewy owocowe, truskawki i rośliny strączkowe na glebach bardzo lekkich (kategorii I według podatności na suszę) - informuje Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach.


Gatunek roślin uprawnych zagrożonych suszą oraz kategorie gleb wyszczególnione są TUTAJ , natomiast mapę ze wskazaniem działek z podatnością na susze można znaleźć na stronie TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.