Reklama

Reklama

Remonty na bełchatowskich osiedlach. Gdzie trwają prace?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta w Bełchatowie

Remonty na bełchatowskich osiedlach. Gdzie trwają prace? - Zdjęcie główne

foto Urząd Miasta w Bełchatowie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na bełchatowskich osiedlach wciąż prowadzone są prace związane m.in. z remontem chodników. Gdzie zakończyły się roboty, a w których miejscach jeszcze trwają?

Reklama

W ostatnich miesiącach magistrat przyspieszył z remontem i budową nowych chodników na ulicach w mieście. Prace zakończyły się już m.in. na ulicach Dzikiej i Książecej, a także na osiedlu Dolnośląskim w okolicach bloków 301, 303, 221 i 219. Nowe chodniki powstały również przy ulicach Paderewskiego i Słowackiego na osiedlu Przytorze.

Jak informuje magistrat, obecnie ekipy drogowców można spotkać przy ul. Opalowej na Binkowie, gdzie powstaje nawierzchnia z kostki brukowej. Kolejne prace planowane są też przy ul. Energetyków na os. Przytorze.

- Plac budowy został już przekazany. Remont obejmie głównie wymianę nawierzchni chodników, montaż nowych barierek tarasowych oraz dostosowanie ramp podjazdowych do obecnie obowiązujących przepisów – informuje urząd miasta.

Inwestycja na Przytorzu będzie kosztować ponad 770 tys. zł. Do remontu 185 tys. zł dołożą wspólnoty mieszkaniowe.

Łącznie na realizację wszystkich zadań w ramach bieżącego utrzymania miasta zaplanowano na ten rok ok, 1,5 mln zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy