Reklama

Reklama

Remontują chodniki i uliczki w Bełchatowie. Gdzie zakończono już prace?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta w Bełchatowie

Remontują chodniki i uliczki w Bełchatowie. Gdzie zakończono już prace? - Zdjęcie główne

foto Urząd Miasta w Bełchatowie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Magistrat remontuje chodniki i uliczki w Bełchatowie. Zakończyły się prace m.in. w pobliżu Binkowa oraz na osiedlu Dolnośląskim. Gdzie jeszcze pojawili się robotnicy?

Reklama

Mieszkańcy spacerujący obrzeżami osiedla Binków w okolicach skateparku mogą korzystać już z nowego chodnika wzdłuż ulicy Goetla. Stare betonowe płyty wymieniono na kostkę. Przez ostatnie miesiące prace trwały na odcinku od ulicy Mioceńskiej aż do ulicy Staszica. Wyremontowane zostały także zjazdy do pobliskich garaży.

– Oprócz dużych drogowych inwestycji, takich jak chociażby trwający właśnie remont ulicy Kwiatowej, miasto regularnie prowadzi szereg mniejszych. Te, wydawałoby się drobne, roboty na parkingach czy chodnikach, są niezwykle ważne dla mieszkańców. Dlatego co roku modernizujemy i remontujemy miejską infrastrukturę – mówi Zbigniew Pożycki, dyrektor wydziału inżynierii i ochrony środowiska w Urzędzie Miasta Bełchatów.

Magistrat poinformował, że zakończyły się też prace w innych częściach miasta. Gotowy jest już chodnik na alei Wyszyńskiego, a także w okolicy bloków 308 i 310 na osiedlu Dolnośląskim. Nowa nawierzchnia została położona m.in. na ulicach Modrej, Chabrowej, Zakątek, Zacisze, Miodowej, Łagodnej i Spokojnej. Z kolei przy ulicy Wspólnej (obok siedziby straży pożarnej) powstały miejsca parkingowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy