Reklama

Radiowóz ścigał BMW, ale zderzył się z innym samochodem. Bełchatowska policja prosi o pomoc w namierzeniu pirata

Opublikowano:
Autor:

Radiowóz ścigał BMW, ale zderzył się z innym samochodem. Bełchatowska policja prosi o pomoc w namierzeniu pirata - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowscy policjanci zwracają się o pomoc w ustaleniu kierowcy BMW, który uciekał przed radiowozem i złamał przy tym mnóstwo przepisów ruchu drogowego. W czasie pościgu kolizji uległ samochód policyjny. Sprawca szeregu wykroczeń uciekł i do tej chwili pozostaje nieuchwytny.

27 grudnia około godziny 15:45 bełchatowscy policjanci patrolowali okolicę DW485, kiedy to ich uwagę zwróciło białe BMW typu SUV model X3 lub X5. Kierujący wyprzedzał w miejscu niedozwolonym i nie zatrzymał się do kontroli. Podczas pościgu kierowca tego samochodu nie stosował się do znaków drogowych.

- Jechał ulicą Pabianicką, skręcając w stronę Dobrzelowa, następnie na skrzyżowaniu w drogę wojewódzką nr 476 i kontynuował ucieczkę ulicą Piłsudskiego w kierunku Bełchatowa. Ostatecznie skręcił w ulicę Popiełuszki, jadąc w stronę ulicy Słonecznej - informuje rzecznik bełchatowskiej policji.


W tym momencie pościg się zakończył, ponieważ policyjny radiowóz zderzył się z innym pojazdem. Sprawca wielu wykroczeń uciekł i na obecną chwilę pozostaje bezkarny. Bełchatowscy funkcjonariusze zwracają się o pomoc w odnalezieniu pirata drogowego. Jeśli ktokolwiek miałby jakiekolwiek informacje dotyczące tej sprawy, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu: 44 6355264 lub 44 6355296.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE