Reklama

Pumptrack później niż planowano

Opublikowano:
Autor:

Pumptrack później niż planowano - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miłośnicy rowerowych zabaw będą się musieli uzbroić w cierpliwość. Zapowiadane na najbliższy wtorek otwarcie pumptracku zostało przesunięte na wrzesień.

Tory rowerowe są już gotowe, urząd miasta czeka jeszcze na ostatnie konieczne dokumenty. Dopełnienie formalności nieco się przedłużyło, stąd konieczność zmiany daty otwarcia rowerowego placu zabaw - informują pracownicy Urzędu Miasta.

- Musimy mieć pewność, że wszystko jest w najlepszym porządku, zanim zaprosimy do zabawy rowerzystów, dlatego przesuwamy nieco termin otwarcia pumptracka – mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa. – Już dziś zapraszam wszystkich mieszkańców. Pumptrack będzie miejscem, jakim pochwalić się może niewiele miast w Polsce.

Na ten moment wszystko wskazuje na to, że bełchatowianie będą mogli przetestować rowerowy plac zabaw w drugiej połowie września. Termin oficjalnego otwarcia jest jeszcze ustalany, ale jak zapowiadają urzędnicy, program otwarcia się nie zmieni. Na mieszkańców będzie czekać wiele atrakcji, m.in. nauka jazdy z instruktorem, wyścigi na czas, pokazy z wyjątkowymi trikami. Będzie też specjalna strefa dla dzieci i konkursy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE