Reklama

Pseudokibice zatrzymani przez policjantów. Wpadli ''na gorącym uczynku''

Opublikowano:
Autor:

Pseudokibice zatrzymani przez policjantów. Wpadli ''na gorącym uczynku'' - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W środę, 30 września w ręce policjantów wpadła dwójka pseudokibiców, którzy po meczu GKS Bełchatów – ŁKS Łódź, malowali po elewacji jednego z budynków. Dwóch mężczyzn w wieku 27 i 28 lat odpowie teraz przed sądem za zniszczenie mienia.

Jak informują policjanci, do zatrzymania dwóch mężczyzn doszło po spotkaniu Fortuna 1 Ligi, w trakcie zabezpieczania przejazdu kibiców. Około godziny 22:00 w okolicy ronda w Wadlewie funkcjonariusze z OPP w Łodzi zauważyli dwóch mężczyzn, którzy stali przy jednej z posesji i malowali po jej ścianie.

- Chuligani umieścili napisy obraźliwej treści na już istniejącym graffiti. Policjanci wylegitymowali sprawców niszczenia mienia. Są nimi 28-letni mieszkaniec Zgierza oraz 27-letni mieszkaniec Łodzi, sympatycy jednej z drużyn piłkarskich – informuje KPP Bełchatów. Przy mężczyznach zabezpieczono puszki z farbą – dodają policjanci.

Na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci z KPP Bełchatów, którzy dokonali oględzin oraz przesłuchali świadków. Ostatecznie, przeciwko zatrzymanym pseudokibicom skierowano wniosek o ukaranie do sądu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE