Reklama

Reklama

Przed nami VII Piknik Stowarzyszeń

Opublikowano: wt, 21 sie 2018 13:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w najbliższą sobotę (25 sierpnia) na Placu Narutowicza w Bełchatowie odbędzie się VII Piknik Stowarzyszeń, organizowany przez bełchatowskie starostwo.

Reklama

- Już siódma edycja pikniku pokazuje, że tego typu działanie na rzecz organizacji pozarządowych było potrzebne – mówi Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski. - Organizacje i działający w nich ludzie mają okazję zaprezentować swoje działania, pochwalić się sukcesami, a mieszkańcy powiatu mogą zobaczyć skalę możliwości różnego rodzaju stowarzyszeń.


Piknik rozpocznie się o godzinie 15.00. W programie oczywiście prezentacja stowarzyszeń, gry i zabawy dla dzieci, bezpłatne badania, liczne wystawy i pokazy oraz degustacje.


- W tym roku do udziału w pikniku zgłosiło się około dwudziestu organizacji – mówi Monika Selerowicz, pełnomocnik ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi w starostwie powiatowym. - Tradycyjnie podczas pikniku odbędzie się losowanie Nagrody Starosty dla osób odwiedzających stoiska.

Wśród wielu atrakcji nie zabraknie:
- promowania idei krwiodawstwa,
- nauki udzielania pierwszej pomocy w zatrzymaniu krążenia z użyciem defibrylatora AED, w zadławieniach, oparzeniach,
- toru przeszkód w alkogoglach,
- animacji, gier i zabaw dla dzieci, malowania buziek,
- degustacji domowych wypieków i potraw,
- wystawy fotografii,
- pokazów rękodzieła, w tym wyrobów wykonanych przez osoby niepełnosprawne,
- własnoręcznych dekorowanie gipsowych odlewów,
- zawodów w strzelaniu do celu,
- koncertu muzycznego Stowarzyszenia "Towarzystwo Przyjaciół Grocholic i Okolic",
- zdjęć z Gryfinem - maskotką Powiatu Bełchatowskiego
- losowania nagrody Starosty wśród odwiedzających Piknik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.