Reklama

Prezydent Mariola Czechowska przyłącza się do Hot16Challenge. Nie będzie rapować, ale...

Opublikowano:
Autor:

Prezydent Mariola Czechowska przyłącza się do Hot16Challenge. Nie będzie rapować, ale... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prezydent Miasta Bełchatowa, Mariola Czechowska została w ubiegłym tygodniu nominowana do wzięcia udziału w Hot16Challange2. Dziś poinformowała, że całą akcję oczywiście wspiera i zapewnia, że wpłatę na rzecz walki z koronawrusem już wykonała. Przyznaje jednak, że nie ma zamiaru układać własnej "szesnastki". Jak uzasadnia decyzję?

W miniony piątek, 15 maja lokalny polityk z ramienia Konfederacji, Patryk Marjan przyjął rzucone mu wyzwanie i dołączył do Hot16Challange2. Po "szesnastce" usłyszeliśmy nominacje bełchatowianina, wśród których znalazła się m.in prezydent Mariola Czechowska - więcej w artykule Hot16Challange dotarło do Bełchatowa...

Dziś pojawiła się oficjalna odpowiedź Marioli Czechowskiej w sprawie Hot16Challange2. Prezydent całą inicjatywę oczywiście wspiera i dorzuca się do ogólnopolskiej zbiórki. Z jej słów wynika jednak, że nie doczekamy się jej "wejścia na majka".

- Cel #Hot16Challenge2 jest szczytny i aktualny. To właśnie służby medyczne od kilku już miesięcy są na pierwszej linii w walce z koronawirusem. Należą się im ogromne podziękowania, szacunek i uznanie. Dlatego wspaniałe jest to, ile osób bezinteresownie zaangażowało się w tę akcję. Również znalazłam się w gronie nominowanych – wpłata ode mnie powędrowała już na konto zbiórki. Zdecydowałam jednak, że nie będę zamieszczać nagrania swoich 16 wersów. Polityka nie jest tutaj najważniejsza, tylko wspólna walka w słusznej sprawie. Niech #Hot16Challenge2 nadal wzbudza wiele pozytywnych emocji, łączy i wydobywa z nas to, co najważniejsze - chęć niesienia pomocy - mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa.

Przypominamy, że Hot16Challange2 zainicjowano, by wesprzeć medyków oraz służbę zdrowia w walce z koronawirusem. Sama akcja wywodzi się ze środowiska Hip-Hopu, jednak tym razem na punkcie "szesnastek" oszalała cała Polska. Do rymowania nominowani są już nie tylko raperzy, ale również politycy, celebryci, aktorzy czy sportowcy.

- W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna - Beef z koronawirusem #hot16challenge - organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl. Do udziału w zbiórce chciałbym zachęcić nie tylko nominowanych, ale i wszystkich słuchaczy - informuje organizator zbiórki.

Do tej pory udało się zebrać już ponad 3 miliony zł. To trzykrotnie więcej niż początkowo zakładano. Datki można wpłacać w serwisie siepomaga.pl - LINK.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE