Reklama

Prezydent Mariola Czechowska komentuje zatrudnienie córki w Urzędzie Miasta. ''Na moim miejscu każda matka postąpiłaby tak samo" [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Prezydent Mariola Czechowska komentuje zatrudnienie córki w Urzędzie Miasta. ''Na moim miejscu każda matka postąpiłaby tak samo" [VIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W minionym tygodniu dziennikarze Dziennika Łódzkiego ujawnili informację o zatrudnieniu w Urzędzie Miasta przez Mariolę Czechowską własnej córki. Fakt zelektryzował opinię publiczną tym bardziej, że chodzi o pracę w kancelarii prezydenta, czyli jednostce bezpośrednio podległej właśnie Marioli Czechowskiej.

Od samego początku ujawnienia sprawy wiadomym było, że córka Marioli Czechowskiej nie zajmuje w magistracie ani intratnego ani znaczącego stanowiska. Sama prezydent przyznała, że w zakresie jej obowiązków leży archiwizacja dokumentów.

Pytana o komentarz podkreśliła, że zatrudnienie to wynik rodzicielskiej troski o nie najlepszy stan zdrowia córki. Mariola Czechowska poinformowała, że tej chwili córka pracuje na 3- miesięcznej umowie i najprawdopodobniej nie będzie to docelowe miejsce jej zatrudnienia. Pytana o to czy liczyła się z niepochlebnymi komentarzami podkreśliła przytaknęła, ale jednoznacznie przyznała:

- Myślę, że na moim miejscu każda matka postąpiłaby tak samo.

Córka prezydent Czechowskiej przed pracą w Urzędzie Miasta piastowała stanowisko w Muzeum Regionalnym. Na jej miejsce zatrudniony został syn Marka Tokarka, dyrektora muzeum.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE