Reklama

Reklama

Gminna spółka chce zatrudnić nowych pracowników. ''Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie''

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Bełchatów

Gminna spółka chce zatrudnić nowych pracowników. ''Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie'' - Zdjęcie główne

foto Gmina Bełchatów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gminna spółka poszukuje nowych pracowników. Nabór związany jest z planami uruchomienia gminnego transportu publicznego.

Reklama

Przedsiębiorstwo Komunikacji, Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów uruchamia nabór pracowników na stanowisko kierowcy autobusu. Poszukiwani są dwaj pracownicy, chętni do podjęcia pracy w pełnym wymiarze - spółka zaoferuje im umowę o prace. Spółka chce zatrudnić też pięć osób w ramach umowy zlecenia, które pracowałyby w weekendy. Łącznie planowane jest zatrudnienie więc siedmiu kierowców. Nie wiadomo jeszcze, którędy będą kursowały nowe autobusy.

- Przejazdy mają objąć całą Gminę Bełchatów. Na ten moment nie znamy szczegółowego przebiegu tras - informuje PKTiUK.

Sama spółka, jak zapewnia, oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia oraz nowoczesną flotę pojazdów.Od kandydatów wymagane jest aktualne prawo jazdy kat. D, świadectwo kwalifikacji, a także wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole.

Aplikacje należy składać w sekretariacie spółki mieszczącym się w Niedyszynie 40, 97-400 Bełchatów lub drogą elektroniczną na adres [email protected] – w nieprzekraczalnym terminie do 24 października. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy