Reklama

Reklama

Bełchatowski szpital poszukuje pracownika na wysokie stanowisko. Sprawdź, jakie są wymagania

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Bełchatowski szpital poszukuje pracownika na wysokie stanowisko. Sprawdź, jakie są wymagania - Zdjęcie główne

Poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie ogłosił konkurs na kierownicze stanowisko. Placówka poszukuje zastępcy dyrektora ds. medycznych. Jakie warunki muszą spełnić kandydaci?

Reklama

W bełchatowskim szpitalu poszukują zastępcy dyrektora ds. medycznych. Osoby chcące dostać posadę w placówce muszą jednak spełnić określone wymagania oraz przygotować odpowiednie dokumenty.

Przede wszystkim kandydat musi mieć na swoim koncie przynajmniej 8-letnie doświadczenie w zawodzie, posiadać tytuł zawodowy lekarza lub lekarza dentysty, a także tytuł specjalisty lub specjalizację II stopnia w dziedzinie medycyny.

Osoba starająca się o pracę nie może mieć również zakazu, zawieszenia lub ograniczenia praw do wykonania zawodu. Dodatkowo do podania konkursowego powinna również załączyć opis przebiegu swojej pracy zawodowej oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje.

Swoje oferty kandydaci mogą składać w biurze podawczym szpitala w zamkniętych kopertach w terminie 21 od ukazania się ogłoszenia (18 maja). Następnie placówka będzie miała 60 dni na rozpatrzenie kandydatur.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie bełchatowskiego szpitala oraz u kierownika działu organizacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy