Reklama

Reklama

Samorządowcy z powiatu odznaczeni. Otrzymali Krzyże Zasługi [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pracownicy powiatu bełchatowskiego otrzymali honorowe wyróżnienia. Krzyże Zasługi oraz inne odznaczenia państwowe wręczono podczas gali z okazji Dnia Nauczyciela.

Reklama

W czwartek, 13 października, podczas powiatowej gali zorganizowanej z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się wręczenie odznaczeń państwowych, które trafiły do pracowników bełchatowskiego starostwa.

Wśród odznaczonych znaleźli się starosta Dorota Pędziwiatr oraz wicestarosta Jacek Bakalarczyk. Do przedstawicieli władz powiatu trafiły Krzyże Zasługi za długoletnią służbę, które wręczył Wicewojewoda Łódzki, Karol Młynarczyk.

Innymi odznaczeniami państwowymi uhonorowani zostali również: Bożena Baranowska, Lidia Lewandowska, Dorota Raczek, Joanna Famulska, Justyna Pasiek, Marcin Klimaszewski, Kornel Bednarek, Dagmara Jędrzejczyk.

Przed wręczeniem odznaczeń odbyło się uroczyste odśpiewanie hymnu państwowego. Wszystkim uhonorowanym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajduje się na stronie bełchatowskiego starostwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy