Reklama

Popularna wódka wycofana ze sprzedaży

Opublikowano:
Autor:

Popularna wódka wycofana ze sprzedaży - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii wódki Luksusowej. Decyzja została podjęta na skutek licznych reklamacji, o których zostały powiadomione odpowiednie służby.

Zgłoszenia reklamacyjne konsumentów przede wszystkim dotyczyły nieprzyjemnego zapachu produktów z wymienionej partii. Natychmiast po informacji od klientów, właściciel marki uruchomił odpowiednie procedury, których celem jest ustalenie przyczyn zaistniałej sytuacji. W trybie pilnym zawiadomiono również odpowiednie służby.

W nawiązaniu do zgłoszeń reklamacyjnych przesłanych do Działu Obsługi Klienta w dniach 2-7 lutego bieżącego roku, firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii wódki Luksusowa o pojemności 0.7 l i numerze partii 17112061.

Jak tłumaczy producent, działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte, pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku. Producent, zwraca się też z prośbą do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii, o ich niespożywanie. Zarazem firma pragnie podkreślić, że produkt z wyżej wymienionej partii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia.

Uruchomiono specjalną infolinię o numerze (022) 53 53 235. Osoby, które są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii o numerze 17112061, proszone są o kontakt pod wyżej wymienionym numerem telefonu w celu uzyskania dalszych instrukcji. Pytania można również kierować na adres email: kontakt@wodkaluksusowa.pl. Numer partii można znaleźć w górnej części butelki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE