Reklama

Reklama

Polonezem rozpoczęli bal na sto dni przed maturą. Kolejna szkoła bawi się na studniówce [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Licealiści z popularnego "Herberta" bawią się na balu studniówkowym. Impreza rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, a później był już czas na zabawę.

Reklama

Tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych BSTO im. Zbigniewa Herberta studniówkę zorganizowali w restauracji "Laura". Na balu zebrało się blisko setka uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości. Impreza rozpoczęła się od oficjalnych przemówień i symbolicznego przekazania czerwonych róż, które uczniom wręczali dyrektorzy szkoły. 

- Życzę wam szampańskiej zabawy, bo jak powiedział Gombrowicz: młodzież ma prawa, żeby być niesfornym, niefrasobliwym i często mocno szalonym. W dorosłym życiu życzę wam, aby realizowały się słowa naszego patrona - Zbigniewa Herberta. Żebyście szli przez życie ze świadomością, że najważniejsza jest potęga smaku, w której są włókna duszy i chrząstki sumienia, bo to oznacza spokój ducha, a jest on zawsze wtedy, gdy mamy czyste sumienie - powiedziała Małgorzata Jasitczak, dyrektor szkoły. 

Po tych życzeniach od dyrekcji, młodzież zatańczyła tradycyjnego poloneza, a później podziękowała nauczycielom za ich pracę. Wszyscy wspólnie obejrzeli specjalnie przygotowany film, który był podsumowanie ostatnich lat spędzonych w popularnym "Herbercie". Później był już tylko czas na zabawę. 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy