Reklama

Reklama

Kierowcy z Bełchatowa na celowniku policji. Kilkadziesiąt mandatów i odebrane prawa jazdy

Opublikowano: 22 stycznia 2021 09:31
Autor: Greg | Zdjęcie: Archiwum

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Akcja „Pirat” w Bełchatowie. Policjanci drogówki w ciągu jednego dnia skontrowali 72 pojazdy. Aż siedmiu kierowców z powodu przekroczenia prędkości straciło prawo jazdy na 3 miesiące.

Reklama

Kierowcy z Bełchatowa i okolic znaleźli się na celowniku policji. Podczas akcji „Pirat” wytypowano trzy powiaty na terenie województwa łódzkiego, na które skierowano większą liczbę patroli drogówki, a także policjantów z łódzkiej grupy „Speed”. Na drogach powiatów bełchatowskiego, łaskiego i pabianickiego pojawiły nieoznakowane radiowozy z videorejestratorami.

- Działania „Pirat” mają na celu zdyscyplinowanie kierujących, którzy rażąco naruszają przepisy ruchu drogowego, w tym przekraczają nadmiernie prędkość. Piraci drogowi stanowią największe zagrożenie bezpieczeństwa na polskich drogach – informuje bełchatowska policja.

Na terenie powiatu bełchatowskiego policjanci z bełchatowskiej drogówki skontrolowali 72 pojazdy, ujawniając 61 wykroczeń. 49 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość. W sumie siedmiu kierujących straciło prawo jazdy na okres 3 miesięcy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h na obszarze zabudowanym. Aż 50 kierowców dostało mandaty, wobec 2 skierowano wnioski o ukaranie do sądu, 9 kierujących zostało pouczonych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (6)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • miesiąc temu | ocena +1 / -1

  Andrzej Pupa.

  Parobki Pisu.

 • miesiąc temu | ocena +1 / -1

  olo

  ***** psy

 • miesiąc temu | ocena +2 / -4

  srovid

  Koronawirus. Zakażenia po szczepieniach przeciwko COVID również w Polsce. Według obserwacji dr. Pawła Grzesiowskiego, eksperta Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19, coraz więcej osób uczestniczących w szczepieniach grupy "zero" zgłasza później objawy zakażenia.O przypadkach zakażeń po szczepieniu przeciwko koronawirusowi wspomniał na ostatniej konferencji minister Michał Dworczyk, pełnomocnik rządu do spraw szczepień.Mamy już do czynienia w Polsce z przypadkami osób, które po pierwszej dawce zarażają się koronawirusem - powiedział urzędnik.Problem zakażeń pacjentów po pierwszej dawce szczepień pojawił się w Izraelu, gdzie szczepienia są już zaawansowane. Prof. Nachman Ash, główny doradca izraelskiego rządu ds. epidemii, poinformował, że w okresie między podaniem pierwszej a drugiej dawki szczepionki opracowanej przez firmy Pfizer i BioNTech koronawirusem zakaziło się 12,4 tys. osób. Sprawa wzbudziła wątpliwości części ekspertów co do deklarowanej przez producenta skuteczności pierwszej dawki.Z raportu Amerykańskiej Agencji Leków (FDA) wynika, że skuteczność szczepionki po pierwszej dawce wynosi około 52 proc.

 • miesiąc temu | ocena +6 / -2

  Da da da

  Jeżdżą ładną Beemką, ale mnie nie złapią, bo jak widzę we wstecznym lusterku przód bmw, to zwalniam bo nigdy nie wiadomo co kierowca bmw odwali.

 • miesiąc temu | ocena +9 / -3

  Ahmed

  Tera jak jest ślisko i każdy jeździ wolno to oni robią akcje Pirat🏴‍☠️ 😂😂😂 kretyni

  • miesiąc temu | ocena +15 / -0

   Andrzej

   Jak widzisz są kretyni których i tak udało się złapać