Reklama

Reklama

Kierowcy z Bełchatowa na celowniku policji. Kilkadziesiąt mandatów i odebrane prawa jazdy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Kierowcy z Bełchatowa na celowniku policji. Kilkadziesiąt mandatów i odebrane prawa jazdy - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Akcja „Pirat” w Bełchatowie. Policjanci drogówki w ciągu jednego dnia skontrowali 72 pojazdy. Aż siedmiu kierowców z powodu przekroczenia prędkości straciło prawo jazdy na 3 miesiące.

Reklama

Kierowcy z Bełchatowa i okolic znaleźli się na celowniku policji. Podczas akcji „Pirat” wytypowano trzy powiaty na terenie województwa łódzkiego, na które skierowano większą liczbę patroli drogówki, a także policjantów z łódzkiej grupy „Speed”. Na drogach powiatów bełchatowskiego, łaskiego i pabianickiego pojawiły nieoznakowane radiowozy z videorejestratorami.

- Działania „Pirat” mają na celu zdyscyplinowanie kierujących, którzy rażąco naruszają przepisy ruchu drogowego, w tym przekraczają nadmiernie prędkość. Piraci drogowi stanowią największe zagrożenie bezpieczeństwa na polskich drogach – informuje bełchatowska policja.

Na terenie powiatu bełchatowskiego policjanci z bełchatowskiej drogówki skontrolowali 72 pojazdy, ujawniając 61 wykroczeń. 49 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość. W sumie siedmiu kierujących straciło prawo jazdy na okres 3 miesięcy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h na obszarze zabudowanym. Aż 50 kierowców dostało mandaty, wobec 2 skierowano wnioski o ukaranie do sądu, 9 kierujących zostało pouczonych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy