Reklama

Policja szuka świadków wypadku. Rannego motocyklistę zabrał śmigłowiec LPR

Opublikowano:
Autor:

Policja szuka świadków wypadku. Rannego motocyklistę zabrał śmigłowiec LPR - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowska policja poszukuje świadków wypadku z udziałem motocyklisty, do którego doszło 6 sierpnia na DK74 w gminie Rusiec. Kierowcę motocykla z poważnymi obrażeniami do szpitala zabrał śmigłowiec LPR. Policja prosi o kontakt osoby mogące pomóc w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Komenda w Bełchatowie poszukuje osób, które były świadkami wypadku motocyklisty w Wincentowie (gmina Rusiec). Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło 6 sierpnia około godziny 15.30 na drodze krajowej nr 74.

- Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem, jadący od strony Wielunia w kierunku Bełchatowa, nie zachował należytej ostrożności, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z jezdni do rowu. Następnie spodem motocykla uderzył w mostek, na którym się przewrócił – informuje bełchatowska policja.

Motocyklista z obrażeniami został zabrany przez zespół pogotowia lotniczego do szpitala w Bełchatowie.

Policja prosi o kontakt osoby, które były świadkami tego zdarzenia i mogą pomóc w ustaleniu jego przebiegu. Kontakt telefoniczny z prowadzącym policjantem to: 47 8465281 lub całodobowo z dyżurnym KPP w Bełchatowie 47 8465211.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE