Reklama

Po sąsiedzku: Kompletnie pijany policjant spowodował kolizję

Opublikowano:
Autor:

Po sąsiedzku: Kompletnie pijany policjant spowodował kolizję - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj, pijany policjant z piotrkowskiej komendy uderzył samochodem w znak drogowy. Zdarzenie miało miejsce w okolicy skrzyżowania al. 800-lecia i ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim.

W nocy, z wtorku na środę około godziny 22:30 nietrzeźwy policjant z piotrkowskiej komendy uderzył w znak drogowy. Badania wykryły w jego krwi blisko 2,5 promila alkoholu. 36-latek w tym dniu przebywał na urlopie.

Zdarzenie miało miejsce w okolicy skrzyżowania al. 800-lecia i ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Wszczęto już procedurę wydalenia policjanta ze służby. Dodatkowo, sprawa została zgłoszona do prokuratury i prowadzone jest postępowanie cywilne przeciwko funkcjonariuszowi. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Nie jest to pierwszy przypadek kiedy pijany policjant z Piotrkowa Trybunalskiego zostaje złapany za kierownicą. 14 czerwca na al. Armii Krajowej mundurowy wjechał w tył innego auta. Kierowca miał wtedy niemalże 2 promile alkoholu we krwi. W momencie spowodowania kolizji także nie był na służbie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE