Reklama

Piotr Wysocki oficjalnie kandydatem PiS na fotel prezydenta Bełchatowa

Opublikowano:
Autor:

Piotr Wysocki oficjalnie kandydatem PiS na fotel prezydenta Bełchatowa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia To już oficjalnie potwierdzone - Piotr Wysocki jest kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Bełchatowa. Kilka dni temu taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie PiS.

Pierwsze doniesienia o kandydaturze Wysockiego w jesiennych wyborach samorządowych pojawiły się już w połowie maja (szerzej TUTAJ). Wówczas sam zainteresowany ani nie potwierdzał ani nie zaprzeczał tym doniesieniom. Dziś choć mówi, że cieszy go decyzja Prawa i Sprawiedliwości to zaznacza, że na oficjalną prezentację jego kandydatury jeszcze przyjdzie czas.

Bełchatów wyjątkowo długo czekał na decyzje komitetu politycznego PiS. Jeszcze w maju podano kandydatów z ramienia tej partii w Zduńskiej Woli, Tomaszowie Mazowieckim i Pabianicach. Z kolei z końcem czerwca miasta prezydenckie między innymi takie jak: Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Kutno, Radomsko, Sieradz, Zgierz i Skierniewice doczekały się zatwierdzenia kandydatów. Przysłowiową "samotną wyspą" pozostało właśnie nasze miasto, 6 lipca ogłoszono decyzję.

Piotr Wysocki jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości, obecnie pełni funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Bełchatowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE