Reklama

Piłkarska impreza dla fanów "Gieksy". Jakie atrakcje przygotowano?

Opublikowano: pt, 4 wrz 2020 11:12
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na piątek, 4 września zaplanowano tegoroczną edycję Pikniku Rodzinnego organizowanego przez GKS Bełchatów. Kibice będą mieli szanse spotkać się z zawodnikami w MCK PGE Gigantach Mocy, a na Placu Narutowicza, tradycyjne zorganizowane będą gry i zabawy dla najmłodszych. W tym roku całe wydarzenie będzie nieco skromniejsze, wszystko przez ograniczenia związane z epidemią koronawirusa.

Tegoroczny Piknik Rodzinny oraz prezentacja drużyny GKS Bełchatów, to już 10, jubileuszowa edycja tego wydarzenia. Jak informują organizatorzy, "To świetna okazja, by w okolicznościach innych niż tylko na stadionie zobaczyć piłkarzy "Gieksy", w szczególności tych nowych".

Zgodnie z planem, pierwsza, piknikowa część rozpocznie się na Placu Narutowicza o godzinie 16:00, samą prezentację drużyny przewidziano na godzinę 19:00 – zawodnicy pojawią się na scenie Sali Teatralno – Widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

- Plac Narutowicza będzie tego dnia tętnił energią "Brunatnych" oferując najmłodszym darmowe atrakcje jak wielkie "dmuchańce" czy boisko do piłki nożnej, gdzie mali gracze będą mogli spróbować swoich sił. A wszystko to będzie oprawione muzyką przygotowaną przez DJ-a. Niestety z uwagi na bezpieczeństwo sanitarne nie będzie tym razem funkcjonował namiot Sektora Rodzinnego – informuje rzecznik GKS Bełchatów, Michał Antczak. Punktem kulminacyjnym pikniku będzie tradycyjne wyjście na główną scenę pierwszej drużyny GKS Bełchatów poprzedzone prezentacją zespołu rezerw (tym razem trzeba było zrezygnować z prezentacji grup juniorskich i zapaśników). W ostatnich latach spotykaliśmy się przed sceną plenerową "Gigantów", ale w tym roku, m.in. z uwagi na niepewną pogodę zobaczymy się z drużyną w tej wielkiej sali, w której świętowaliśmy 40-lecie klubu – dodaje.

Do sali Gigantów Mocy będzie mogło wejść 250 osób, fani zajmą co drugie miejsce w rzędzie. Kibice przed wejściem otrzymają też numerowane wejściówki, dzięki którym dopuszczalna liczba gości nie zostanie przekroczona. Organizatorzy informują też, że każdy z uczestników będzie zobowiązany do dezynfekcji dłoni, a także zakrywania ust i nosa.

- Z uwagi na fakt, że piłkarze i trenerzy są objęci izolacją, po zakończeniu prezentacji nie będzie możliwości kontaktu z giekaesiakami – dodają organizatorzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE