Reklama

Pijani Ślązacy na gokartach uciekali ze Słoku. Pracownik hotelu ruszył za nimi w pościg

Opublikowano:
Autor:

Pijani Ślązacy na gokartach uciekali ze Słoku.  Pracownik hotelu ruszył za nimi w pościg - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niecodzienna sytuacja na terenie ośrodka Słok. Pijani mężczyźni ukradli rowery gokartowe i próbowali odjechać nimi w kierunku Łękawy. W pościg za uciekającymi udał się samochodem pracownik hotelu. Na miejsce wezwano policję, która zatrzymała 21 i 27 latka. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Na dość niecodzienny pomysł wpadło dwóch mieszkańców Śląska, którzy z terenu ośrodka wypoczynkowego Słok, postanowili ukraść… rowery typu gokart. Mężczyźni wykorzystując nieuwagę pracownika hotelu, wsiedli na niezabezpieczone gokarty i odjechali w stronę miejscowości Łękawa. W pościg za złodziejami udał się jeden z pracowników. Wsiadł do auta i pojechał we wskazanym kierunku. Po chwili zobaczył młodych mężczyzn poruszających się gokartami, których zawrócił do hotelu.

- Podejrzewani powrócili, zostawili gokarty, po czym oddalili się. W tym momencie zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. Okazało się, że są to mieszkańcy województwa śląskiego, którzy jak tłumaczyli chcieli się tylko przejechać – informuje bełchatowska policja.

Według relacji policjantów, od 21 i 27-latka było czuć alkohol. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Odpowiedzą za kradzież, za co grozi im do 5 lat pozbawienia wolności, ponadto jeden z nich usłyszy zarzut kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE