Reklama

Pijani kierowcy na drogach powiatu bełchatowskiego. Jeden wjechał w ogrodzenie, drugi dachował

Opublikowano:
Autor:

Pijani kierowcy na drogach powiatu bełchatowskiego. Jeden wjechał w ogrodzenie, drugi dachował - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ponad promil alkoholu w organizmie miał kierowca toyoty, którą dachował. Natomiast ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał kierujący renault megane, który wjechał w ogrodzenie posesji. Na szczęście w wyniku tych zdarzeń nikt nie doznał żadnych obrażeń ciała. Mieszkańcy powiatu bełchatowskiego stracili już prawo jazdy, a obie sprawy swój finał znajdą w sądzie. Nietrzeźwym kierowcom grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Pierwsze zdarzenia miało miejsce 22 grudnia o godzinie 15:40. w miejscowości Kozłówki. Policjanci ustalili, że nietrzeźwy 41- letni kierowca toyoty avensis najprawdopodobniej niedostosował prędkości do warunków panujących na drodze i dachował. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Do drugiego zdarzenia doszło 23 grudnia 2018 roku, o godzinie 11.50 na ulicy Lazurowej w Bełchatowie. Wezwani na miejsce policjanci z bełchatowskiego Wydziłu Ruchu Drogowego ustalili, że 49-letni kierowca renault megane mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu, wjechał w płot posesii. Zdarzenie to widział inny kierowca, który minął się z jadącym z dużą prędkością renault megan. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało .

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE