Reklama

Reklama

Pątnicy z Bełchatowa dotarli na Jasną Górę. Zobacz, jak wyglądał 4. dzień pielgrzymki [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Grupa pielgrzymów z Bełchatowa dotarła do Częstochowy. Wierni wzięli udział we mszy świętej i drodze krzyżowej na jasnogórskich wałach. Witali też innych pątników, którzy przybywają na Jasną Górę z całego kraju.

Reklama

Po kilku dniach wędrówki, wierni uczestniczący w 128. Bełchatowskiej Pielgrzymce na Jasną Górę, w końcu dotarli do Częstochowy. Bełchatowianie wzięli udział we mszy świętej w kaplicy Cudownego Obrazu, a także w Drodze Krzyżowej na jasnogórskich wałach.

Wierni z Bełchatowa witali też innych pielgrzymów, którzy przybywali do Częstochowy z różnych regionów kraju, w tym najliczniejszą grupę – Pielgrzymkę Tarnowską, która liczyła ponad 8 tys. osób.

Przypomnijmy, że pielgrzymi z Bełchatowa wyruszyli w niedzielę 22 sierpnia. Podczas kilkudniowej drogi towarzyszyła im zmienna pogoda, w tym także ulewny deszcz. Powrót do Bełchatowa zaplanowano w czwartek (26 sierpnia). Podobnie, jak przed rokiem, wierni nie wrócą pieszo, ale autokarami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty bełchatowskich pielgrzymów na Jasnej Górze autorstwa Damiana Agatowskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy