Reklama

Piękne zapachy w lombardzie i finał w areszcie. Bełchatowianin może posiedzieć nawet 5 lat

Opublikowano:
Autor:

Piękne zapachy w lombardzie i finał w areszcie. Bełchatowianin może posiedzieć nawet 5 lat - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W ręce funkcjonariuszy z zelowskiego komisariatu wpadł 38 -latek z Bełchatowa podejrzany o dokonanie kradzieży na terenie jednego ze sklepów w Zelowie. Mężczyzna przywłaszczył sobie perfumy warte ponad 600 zł. Za to przestępstwo może mu grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu w Zelowie, powiadomienie o kradzieży perfum z jednego z dyskontów otrzymali 29 kwietnia. Złodzieja nie udało się od razu zidentyfikować, samo zdarzenie uchwyciły jednak kamery monitoringu. Ostatecznie, do rozwiązania sprawy, w dużym stopniu przyczyniła się kierowniczka okradzionego dyskontu.

- Dociekliwa i czujna pani kierownik odkryła, że identyczne perfumy zostały wstawione do jednego z lombardów na terenie miasta – informują policjanci.

I tym razem, niezawodny okazał się monitoring – złodziej i tym razem nie umknął czujnym obiektywom, a jego zatrzymanie okazało się tylko kwestią czasu.

- Wkrótce policjanci zatrzymali 38-latka w jego miejscu zamieszkania. Zaskoczony widokiem mundurowych przyznał się do kradzieży sklepowej. Notowany 38-latek usłyszał zarzut kradzieży – informuje KPP Bełchatów.

Za to przestępstwo, mężczyźnie może grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności. Jak informują policjanci, sprawa jest cały czas badana, a funkcjonariusze sprawdzają, czy bełchatowianin ma na swoim koncie więcej złodziejskich wybryków.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE