Reklama

Reklama

PGE namawia, aby mądrze korzystać z energii. Koncern radzi, jak to zrobić

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

PGE namawia, aby mądrze korzystać z energii. Koncern radzi, jak to zrobić - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PGE w regionie Efektywny sposób korzystania z energii elektrycznej promuje w najnowszej kampanii PGE Polska Grupa Energetyczna. Stworzono specjalny kalkulator energii, który pomoże mądrze korzystać z popularnych sprzętów gospodarstwa domowego.

Reklama

Kryzys energetyczny coraz częściej zmusza nas do zastanowienia się nad ograniczeniem zużycia energii w swoich domach. Próbujemy wprowadzić oszczędności, ale tak naprawdę do końca nie wiemy, jak do tego się zabrać. Swoim klientom pomóc chce w tym PGE Polska Grupa Energetyczna, która rozpoczęła właśnie ogólnopolską kampanię „Mądrze korzystaj z energii”, z której można dowiedzieć się, ile kilowatogodzin zużywają najpopularniejsze sprzęty gospodarstwa domowego, i jak skutecznie zmniejszyć zużycie energii.

- Mądre korzystanie z dobra jakim jest energia elektryczna powinno nam towarzyszyć każdego dnia. Szczególnie teraz, gdy wojna wywołana przez Putina na Ukrainie zachwiała sytuacją geopolityczną i wywołała światowy kryzys energetyczny. Każdy z nas, zmieniając swoje nawyki może mądrze korzystać z energii elektrycznej i ograniczyć jej zużycie a tym samym, zmniejszyć swoje rachunki - mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

Wraz z rozpoczęciem kampanii PGE uruchomiona została strona internetowa www.madrze-korzystaj.pl, na której każdy użytkownik, korzystając ze specjalnie przygotowanego kalkulatora może policzyć zużycie i koszty energii dla poszczególnych urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie domowym.

Kampania została oparta na formacie kreatywnym marki PGE, w którym głównym bohaterem są zwierzęta. W nowym spocie PGE, bohaterem jest Sowa – Mądra Głowa, która przypomina o tym, jak mądrze korzystać z energii, żeby obniżyć swoje rachunki za energię.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE