Reklama

Reklama

PGE podstawiło agregaty prądotwórcze. Ile osób wciąż jest pozbawionych prądu?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

PGE podstawiło agregaty prądotwórcze. Ile osób wciąż jest pozbawionych prądu? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia PGE Dystrybucja poinformowała, że udało się usunąć większość awarii linii energetycznych spowodowanych opadami śniegu. W niedzielny poranek bez prądu pozostało około 200 odbiorców w regionie. Od rana trwa walka o przywrócenie dostaw energii.

Reklama

Spółka PGE Dystrybucja poinformowała, że energetycy usunęli zdecydowaną większość uszkodzeń infrastrktury energetycznej, które były spowodowane obfitymi opadami śniegu. W sobotę ekipy remontowe pracowały do późnych godzin nocnych. Wczoraj o godz. 22 bez dostaw prąd było ok. 200 odbiorców rozproszonych w powiatach: bełchatowskim, wieluńskim, piotrkowskim. Niestety musieli oni spędzić noc bez dostaw prądu. PGE zapewnia jednak, że w kilku miejscach, gdzie naprawy potrwają w niedzielę, podstawiono agregaty prądotwórcze.

- Od wczesnych godzin rannych energetycy wznowią prace, usuwając ostatnie uszkodzenia sieci średniego i niskiego napięcia oraz indywidualne zgłoszenia odbiorców - poinformowało PGE Dystrubucja o. Łódź. 

Przypomnijmy, że po opadach śniegu z piątku na sobotę (27 listopada) bez prądu było ponad 32 tys. odbiorców w całym województwie łódzkim. Najwięcej w powiecie bełchatowskim, bo aż 6 tys. domostw. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy