Reklama

OPEN STAGE vol4

Opublikowano:
Autor:

OPEN STAGE vol4 - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną, 4 już edycję koncertów z cyklu OPEN STAGE, który odbędzie się 8 czerwca o godzinie 18:00, na scenie plenerowej MCK PGE Gigantów Mocy. Podczas czerwcowego koncertu królować będzie muzyka elektroniczna!

W czerwcu chowamy na chwilę gitary a z futerałów wyciągamy syntezatory, sekwencery, automaty perkusyjne, loopery i inne instrumenty muzyczne, służące do generowania tanecznych dźwięków! Podczas 4. edycji koncertów z cyklu OPEN STAGE, na scenie plenerowej zagrają przedstawiciele muzyki elektronicznej: RADICALL, A.TRAX, MR.G oraz SPIDER. Artyści na żywo będą eksplorować syntetyczne dźwięki z obszaru techno i drum'n'bass.
Start: 18:00. Wstęp wolny.

A R T Y Ś C I:
Spider – pasjonat muzyki, płyt winylowych, motoryzacji i dobrego jedzenia. Pochodzący z Bełchatowa Dj oraz promotor Drum'n'bassu. W setach przywiązuje wielką uwagę do spójności w doborze numerów oraz tworzeniu klimatu dla tego każdy jego set jest przygotowywany specjalnie pod wydarzenie. Miksuje głównie odmiany techstep/neurofunk choć nie stroni od lżejszych brzmień oscylujących wokół atmosferycznej głębi gatunku.

Mr. G – urodzony w Zagłębiu Belchatowskim, w mieście, w którym zaczęła się jego przygoda z miksowaniem. W dziedzinie tej realizuje się i spełnia od wielu lat, grając , tworząc i propagując różne oblicza muzyki klubowej (głównie rytmy bogate w żywe instrumenty jak i wokal).Sety Mr. G. przepełnione są eklektyzmem muzycznym jak i skocznością.

A.Trax – Przedstawiciel piotrkowskiej sceny elektronicznej, od kilku lat dj i promotor lokalnych imprez DnB i Acid Techno. Od 2011 roku pod szyldem Friday Nite Crew którego jest współzałożycielem. Jego sety to głównie mroczne brzmienia dnb i neurofunku oraz klimatyczne brzmiania deep drum'n'bass.

Krzysztof Goliński, bo tak naprawdę nazywa się Radicall, to producent muzyki drum&bass z wieloma latami doświadczenia. Jego muzyka to fuzja przeciwieństw: energetycznej i technicznej surowości z głębokimi, atmosferycznymi brzmieniami. Punktem zwrotnym w jego karierze był początek współpracy z legendarnym labelem Covert Operations. Dziś jest jednym z czołowych przedstawicieli gatunku w Polsce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE