Reklama

Nowy dyrektor Elektrowni Bełchatów

Opublikowano:
Autor:

Nowy dyrektor Elektrowni Bełchatów - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zmiany na stanowiskach dyrektorskich w Elektrowni Bełchatów. Nowym szefem tego oddziału PGE GiEK S.A został Andrzej Legeżyński. Tym samym po siedmiu latach zarządzania Elektrownią z funkcją pożegnał się Marek Ciapała, ale dotychczasowy dyrektor nadal będzie pełnił istotną funkcję w spółce – został powołany do zarządu „GiEKsy”.

Andrzej Legeżyński, który od marca 2017 roku pełnił funkcję wicedyrektora ds technicznych zastąpił na najwyższym stanowisku w Elektrowni Bełchatów Marka Ciapałę. Dotychczasowy dyrektor elektrowni z końcem czerwca objął z kolei funkcję w zarządzie PGE GiEK S.A. Marek Ciapała jest w tej chwili wiceprezesem zarządu ds. wytwarzania.

Stanowisko wicedyrektora ds technicznych w Elektrowni Bełchatów powierzono Robertowi Młynarskiemu.

Andrzej Legeżyński jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej na kierunku elektrotechnika o specjalności dyplomowej - elektrownie i gospodarka energetyczna. Ukończył także Akademię Energetyki warszawskiej SGH. Od czasów ukończenia studiów Legeżyński był ściśle związany w branżą energetyczną – najpierw pracował w Elektrowni w Turowie, później w latach 2004-2016 w elektrowni zawodowej w Wielkiej Brytanii i Irlandii, gdzie zajmował stanowiska menadżerskie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE