Reklama

Nowoczesna forma rozliczania wody w Bełchatowie. Wod.-Kan. zachęca do korzystania z serwisu internetowego "e-woda"

Opublikowano:
Autor:

Nowoczesna forma rozliczania wody w Bełchatowie. Wod.-Kan. zachęca do korzystania z serwisu internetowego "e-woda" - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dobie szybko rozwijających się technologii i zwiększenia dostępności usług informatycznych i elektronicznych „WOD.-KAN.” Sp. z o.o. w Bełchatowie proponuje swoim użytkownikom produkt, który zwiększa dostępność do informacji o aktualnych danych dotyczących poboru wody, stanie płatności oraz rozliczeń.

Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas poprzez szybki i bezpieczny kontakt ze spółką bez wychodzenia z domu. Ponadto, oferowane rozwiązania informatyczne gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz pewność, że nasze indywidualne dane widoczne są tylko dla zalogowanych znanym nam kodem dostępu.

- Ważnym powodem wprowadzenia tych zmian był też czynnik ekologiczny. Oszczędzając papier – ratujemy lasy i całe środowisko przyrodnicze, tak ważne dla zrównoważonego rozwoju. Nowoczesna forma wystawienia faktur (e-FAKTURA) pozwala nam wspólnie zadbać o otaczające nas środowisko naturalne - przekonuje Wod.-Kan

Spółka zaprasza do korzystania z systemu e-WODA poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej www.ebok.wodkan-belchatow.pl lub osobistego wypełnienia wniosku w naszym Biurze Obsługi Klienta.

e-WODA krok po kroku


Oszczędzaj swój cenny czas i zrealizuj wszystko przez Internet dzięki prostemu i bezpiecznemu systemowi e-WODA.


1. Wejdź na stronę internetową: www.wodkan-belchatow.pl i wybierz ikonę e-WODA zlokalizowaną w prawym górnym rogu ekranu.

2. Wybierz Regulamin i przeczytaj go, pobierz formularz akceptacji.

3. Wypełnij formularz i wyślij go. Konto zostanie aktywowane w ciągu 3 dni.

4. Po pozytywnej weryfikacji danych otrzymasz e-mail z numerem identyfikacji oraz tymczasowym hasłem.

5. Zaloguj się. System poprosi Cię o zmianę hasła.

6. Od tej chwili, po odczytaniu wskazań licznika przez naszego pracownika, informacje o wysokości opłat będą wysyłane e-mailem na podany przez Ciebie adres.


Po zalogowaniu do systemu e-WODA będziesz miał dostęp do wielu informacji, między innymi: podglądu faktur, rozliczeń, sprawdzenia salda do zapłaty, zużycia wody.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE