Reklama

Reklama

Nowi dyrektorzy w bełchatowskich szkołach. Magistrat rozstrzygnął konkurs

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Nowi dyrektorzy w bełchatowskich szkołach. Magistrat rozstrzygnął konkurs - Zdjęcie główne

Wiceprezydent Bełchatowa Łukasz Politański poinformował podczas ostatniej sesji rady miasta o rozstrzygnięciu konkursu na dyrektorów w czterech miejskich szkołach | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miasto rozstrzygnęło konkursy dyrektorskie w czterech placówkach. Kto został powołany na stanowiska?

Reklama

Miasto rozstrzygnęło konkursy na dyrektorów czterech bełchatowskich szkół. Poinformował o tym, podczas ostatniej sesji rady miasta, wiceprezydent ds. oświaty – Łukasz Politański.

- W dwóch placówkach doszło do zmiany – powiedział wiceprezydent Politański.

Oznacza to, że w dwóch szkołach w konkursach wygrali „starzy” dyrektorzy, którzy pozostaną na swoich stanowiskach. Taka sytuacja ma miejsce w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Bełchatowie, gdzie dyrektorem w dalszym ciągu będzie Izabela Czaja, a także w Szkole Podstawowej nr 8 w Bełchatowie, w której stanowisko nadal będzie piastowała Maria Łazuga.

Nowego dyrektora będzie miała SP nr 5 w Grocholicach, gdzie Agata Wojciechowska zastąpiła na stanowisku Ewę Kępę. Natomiast w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 konkurs wygrała Mariola Stelmaszczyk. Wcześniej dyrektorem tej placówki była Małgorzata Rupieta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy