Reklama

Nietypowa interwencja strażaków. Ratowali gada, który wpadł do studni

Opublikowano: pon, 5 paź 2020 14:24
Autor:

Nietypowa interwencja strażaków. Ratowali gada, który wpadł do studni - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Strażacy z OSP Wola Wiązowa zostali ostatnio zadysponowani do nietypowego zdarzenia. Chodziło o wyciągnięcie węża, który wpadł do studni w miejscowości Dąbrowa Rusiecka. Gada udało się uratować – trafił już do swojego naturalnego środowiska.

Zgłoszenie dotyczące węża, który wpadł do studni strażacy odebrali w środę, 30 września o godzinie 14:25. Na miejsce, do Dąbrowy Rusieckiej udał się zastęp z OSP Wola Wiązowa. Okazało się, że gad to mały zaskroniec, który chętnie skorzystał z pomocy strażaków.

- Przy użyciu bosaka strażacy wyciągnęli węża ze studni – gad sam owinął się wokół narzędzia, gdy tylko włożono je do wody – informują strażacy.

Zwierzę po "odłowieniu" trafiło do specjalnego worka, a następnie strażacy wywieźli je do lasu i wypuścili na wolność. Nie wiadomo, jak gad znalazł się w studni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE