Reklama

Nie straćmy kontaktu na Facebooku! Przygotuj się na nowe zasady platformy społecznościowej [WARTO WIEDZIEĆ]

Opublikowano:
Autor:

Nie straćmy kontaktu na Facebooku! Przygotuj się na nowe zasady platformy społecznościowej [WARTO WIEDZIEĆ] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Największa platforma społecznościowa, jaką jest Facebook, wprowadza duże zmiany w sposobie wyświetlania informacji stron polubionych i obserwowanych. Warto wiedzieć jak nie stracić kontaktu ze stronami, które chcemy śledzić.

Jako wydawca, staramy się dla Waszej wygody umieszczać linki do najnowszych materiałów na naszym facebook'owym fanpage'u. Rozwiązanie jest to oczywiście bardzo wygodne, ponieważ pozwala utrzymywać nam stały kontakt z czytelnikami, którzy polubili lub obserwują nasz profil. Dzięki temu otrzymujecie powiadomienia o dodawanych przez nas materiałach, które dodatkowo wyświetlają się Wam podczas przeglądania aktualności na FB.

Po wprowadzeniu zmian, Facebook będzie wyświetlał informacje o dodawanych przez nas materiałach bardzo sporadycznie. Może to oznaczać, że bez regularnego zaglądania na naszą stronę www.ddbelchatow.pl, ominie Was wiele ciekawych informacji z Bełchatowa i regionu, nie dowiecie się o bieżących utrudnieniach na drogach lub o ogłoszonych konkursach.

Na szczęście jest na to prosty sposób!

Jeśli chcecie być na bieżąco, wystarczy wykonać kilka prostych czynności:

1. Wejdź na nasz fanpage www.facebook.com/ddbelchatow lub kliknij TUTAJ

2. Kliknij pod głównym logiem ikonkę „OBSERWOWANIE”

3. Zaznacz opcję „Wyświetlaj najpierw”Teraz Facebook wie, że jesteś zainteresowany aktualnościami z Bełchatowa, które ukazują się na portalu Dzień Dobry Bełchatów i pozostaniesz z nami w stałym kontakcie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE