Reklama

''Nie straciłam zaufania mieszkańców''. Prezydent Mariola Czechowska będzie ubiegać się o reelekcję

Opublikowano:
Autor:

''Nie straciłam zaufania mieszkańców''. Prezydent Mariola Czechowska będzie ubiegać się o reelekcję - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś podczas spotkania z dziennikarzami Mariola Czechowska potwierdziła informację o woli kandydowania na kolejną prezydencką kadencję. Nie chciała ujawnić czy ubiegając się o reelekcję będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości czy wystartuje z własnego komitetu.

- Myślę, że w tej kwestii to pierwsze informacje będą dopiero w czerwcu - powiedziała prezydent Mariola Czechowska. Pytana o to czy będzie się ubiegać o nominację PiS powiedziała: - To nie jest jeszcze czas, kiedy chcę i mogę o tym mówić.

Czechowska wyraźnie jednak zaznaczyła, że decyzja w tej sprawie będzie należała do niej. Nieco więcej za to dowiedzieliśmy co przeważyło o starcie w jesiennych wyborach i ponownym ubieganiu się o prezydencki fotel.

- Do każdej takiej deklaracji uzasadnienie jest potrzebne. Nie chcę tutaj posługiwać się żadnymi banałami, ale po prostu chciałabym dokończyć wszystko to co udało mi się przez te cztery lata rozpocząć. Część rzeczy udało się zrealizować do końca, a inne są na etapie realizacji. Chciałabym wszystko zakończyć i wziąć za to pełną odpowiedzialność - mówiła prezydent Mariola Czechowska. - Z informacji zwrotnych, które posiadam wynika, że nie straciłam zaufania mieszkańców

Na czwartkowym spotkaniu z dziennikarzami decyzję o starcie w wyborach samorządowych 2018 potwierdził też Piotr Kopek, obecny prezes Wod - Kanu. Wyraźnie jednak zaznaczył, że kontrkandydatem obecnej prezydent nie będzie. Zdecyduje się na kandydowanie do rady. Której, miejskiej czy powiatowej? Nie powiedział, podobnie jak nie zdeklarował z jakiej listy będzie ubiegać się o mandat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE