Reklama

Nauczycielki z gminy Bełchatów z awansami zawodowymi. Zorganizowano specjalną uroczystość [FOTO]

Opublikowano: wt, 1 wrz 2020 14:42
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Piątka nauczycielek, które na co dzień pracują w placówkach oświatowych gminy Bełchatów otrzymało awanse zawodowe. Akty potwierdzające uzyskanie stopnia nauczyciela mianowanego wręczył paniom wójt gminy Bełchatów, Konrad Koc.

Kilka dni temu odbyła się uroczystość zorganizowana dla piątki nauczycielek z gminy Bełchatów, które uzyskały stopień nauczyciela mianowanego. W gronie pań, które otrzymały awanse zawodowe znalazły się: Angelika Dobrzelak (Szkoła Podstawowa w Kurnosie Drugim), Katarzyna Stępień (Szkoła Podstawowa w Dobrzelowie), Katarzyna Herudzińska - Rośniak (Szkoła Podstawowa w Dobrzelowie), Kamila Pruszkowska - Stępień (Przedszkole w Niedyszynie) oraz Justyna Wojciechowska (Przedszkole w Domiechowicach).

Na uroczystości każda z pań złożyła ślubowanie, a wójt gminy Bełchatów, Konrad Koc, osobiście wręczył akty potwierdzające zdobycie stopnia nauczyciela mianowanego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE