Reklama

Reklama

Nauczyciele z Bełchatowa dostali nagrody. Kto znalazł się wśród wyróżnionych?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta w Bełchatowie

Nauczyciele z Bełchatowa dostali nagrody. Kto znalazł się wśród wyróżnionych? - Zdjęcie główne

foto Urząd Miasta w Bełchatowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nauczyciele z Bełchatowa zostali wyróżnieni podczas wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Ilu pedagogów otrzymało nagrodę?

Reklama

W sumie czterech nauczycieli z Bełchatowa zostało wyróżnionych podczas wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się w Tomaszowie Mazowieckim. W uroczystości wzięli udział pedagodzy i przedstawiciele oświaty z ośmiu powiatów. Podczas spotkania przyznano wyróżnienia za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymał Waldemar Domińczyk ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Bełchatowie. Z kolei Nagrodę Łódzkiego Kuratora Oświaty otrzymały: Bożena Konieczna z SP nr 13, a także dyrektorki dwóch podstawówek: Beata Walenczak-Frukacz z SP nr 3 oraz Agnieszka Maszewska-Ludwiczak z SP nr 12.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy