Reklama

Motoserce znowu zagości w Bełchatowie. Zagra legenda polskiego rocka

Opublikowano:
Autor:

Motoserce znowu zagości w Bełchatowie. Zagra legenda polskiego rocka - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w najbliższą niedzielę, 13 września odbędzie się w Bełchatowie kolejna edycja "Motoserca", czyli charytatywnej imprezy, połączonej ze zbiórką krwi. Dla mieszkańców, którzy postanowią wybrać się na Plac Narutowicza przygotowano mnóstwo atrakcji – m.in. zawody siłaczy, koncerty czy pokazy sztuk walki. Ci, którzy oddadzą krew, mogą liczyć na drobne upominki oraz szansę na wartościowe nagrody. Impreza startuje już o 10:00.

Niedzielna impreza będzie 12 w Polsce i 2, która odbędzie się w Bełchatowie. Jak mówią organizatorzy, w całej inicjatywie chodzi przede wszystkim o zwrócenie uwagi na problem braku krwi w polskich szpitalach i bankach krwi. Dodatkowo, akcja ma przyczynić się do zmniejszenia liczby osób poszkodowanych w wypadkach – w tym celu podczas wydarzenia odbędą się szkolenia i pokazy z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

- Przez lata, w ogólnopolskiej akcji "Motoserce" dawcy oddali ponad 35 000 litrów krwi. Bełchatów do akcji dołączył w 2019 roku i stał się zauważalny wśród lokalnej społeczności. Odwiedziło nas 4 000 osób, a sama impreza została w samych pozytywach opisana w lokalnej prasie i mediach – informują organizatorzy.

Jakie atrakcje zaplanowano? Trzeba przyznać, że goście nie będą się nudzić, w programie imprezy przewidziano m.in. prezentacje i wystawy motocykli, w tym jazdy próbne, koncerty polskich i zagranicznych wykonawców, zwieńczone występem gwiazdy wieczoru – zespołu Big Day. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami czy atrakcji dla najmłodszych. Pełen "rozkład jazdy" znajdziecie pod TYM linkiem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE