Reklama

Reklama

Miejskie lodowisko rozpoczyna sezon. Podano termin otwarcia i aktualny cennik

Opublikowano: czw, 31 paź 2019 09:03
Autor:

Miejskie lodowisko rozpoczyna sezon. Podano termin otwarcia i aktualny cennik - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już 4 listopada miejskie lodowisko rozpoczyna kolejny sezon. Wszystkie prace są już na ukończeniu, ślizgawka będzie tradycyjnie otwarta 7 dni w tygodni, a ceny biletów także pozostaną bez zmian.

Reklama

Z lodowiska miejskiego, które zostanie otworzone 4 listopada będzie można korzystać 7 dni w tygodniu od 9:00 - 21:00. Wejścia planowane są co półtorej godziny, ponadto, w godzinach popołudniowych ze ślizgawki będą mogli korzystać uczniowie ze szkół w ramach zajęć wychowania fizycznego. Oprócz wejść indywidualnych i zajęć szkolnych swoje treningi będą mieć również drużyny hokejowe. Treningi grupy juniorskiej zaplanowane są na poniedziałki, środy i piątki od godz. 16:30, zaś dorosłych we wtorki i czwartki od godz. 19:30. Pełny harmonogram wejść na bieżąco będzie zamieszczany na www.mcs.belchatow.pl.


Przez kolejny sezon obowiązywać będą też te same ceny. Jednorazowe wejście dla dzieci, młodzieży i studentów (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej) kosztuje 2 zł, zaś dla osób dorosłych 5 zł. Czynna będzie także wypożyczalnia łyżew, która będzie udostępniać sprzęt w cenie 5 zł/h. Lodowisko dysponuje łyżwami figurowymi oraz hokejowymi w różnych rozmiarach. Dodatkowo każdy zainteresowany będzie mógł bezpłatnie wypożyczyć kask.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +1 / -1

    Anita

    Ciekawe czy POSPRZĄTALI po poprzednim sezonie bo o remoncie pewnie nie ma co marzyć. Nie jeżdżący opiekunowie zamarzajcie dalej!