Reklama

Mężczyzna zaufał ''sierżantowi bełchatowskiej policji''. Stracił 180 tysięcy złotych!

Opublikowano:
Autor:

Mężczyzna zaufał ''sierżantowi bełchatowskiej policji''.  Stracił 180 tysięcy złotych! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejny człowiek oszukany na ogromną kwotę, mieszkaniec powiatu bełchatowskiego stracił aż 180 tys. złotych. Pieniądze od mężczyzny odebrał fałszywy policjant, miały być przeznaczone na adwokata dla syna poszkodowanego, który rzekomo spowodował bardzo groźny wypadek.

Oszuści szukają coraz to nowszych sposobów na wyłudzenie pieniędzy od potencjalnych ofiar. Jak informuje policja, takich sytuacji w całym kraju są setki, a w miejsce zatrzymanych grup przestępczych pojawiają się nowe. Dlatego walka z takim procederem jest naprawdę trudna.

Wracając jednak do sytuacji z powiatu bełchatowskiego... Poszkodowany mężczyzna odebrał połączenie na telefon stacjonarny i usłyszał przerażające wieści – jego syn miał spowodować groźny wypadek, po którym jedna osoba walczy o życie w szpitalu, a on wraz z żoną jest przesłuchiwany w bełchatowskim areszcie. 180 tysięcy złotych miało trafić do adwokata, dzięki któremu wyszedłby z aresztu . Zgodnie z zeznaniami mężczyzny, rozmowa miała wyglądać w następujący sposób:

- Dzień dobry... sierżant Agata KOWALSKA z bełchatowskiej policji...Pana syn spowodował wypadek drogowy, w wyniku którego pokrzywdzona przebywa teraz w szpitalu w ciężkim stanie..Obecnie syn i synowa są przesłuchiwani, nie można z nimi nawiązać kontaktu, pilnie potrzebują pieniędzy na opłacenie adwokata, który podejmie właściwe kroki prawne aby syn uniknął aresztu....potrzebne jest ....180 tys.złotych... Po pieniądze do bełchatowskiej policji zgłosi się syn adwokata... - informuje KPP Bełchatów.

Następnie mężczyzna spotkał się z oszustem i przekazał mu oszczędności całego życia. Na chwilę obecną, dla dobra śledztwa, policja nie zdradza więcej informacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE