Reklama

Reklama

Mężczyzna leżał bez ruchu na chodniku. Przechodzień zareagował i wezwał pomoc

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum/Poglądowe

Mężczyzna leżał bez ruchu na chodniku. Przechodzień zareagował i wezwał pomoc - Zdjęcie główne

foto Archiwum/Poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kompletnie pijany 50-letni mężczyzna leżał na chodniku. Zauważył go przechodzień na ulicy Bawełnianej, który natychmiast wezwał policję.

Reklama

Leżącego mężczyznę zauważył przechodzień na ulicy Bawełnianej. Okazało się, że półprzytomny 50-latek był w stanie upojenia alkoholowego. Bełchatowianin, który znalazł pijanego, postanowił wezwać policję. Za chwilę na miejscu pojawili się funkcjonariusze. Okazało się, że oni również mieli kłopot, aby nawiązać kontakt z mężczyzną. Ten nie mógł utrzymać równowagi.

- Nie był w stanie podać swoich personaliów ani adresu zamieszkania. Biorąc pod uwagę stan mężczyzny i okoliczność, że znajdował się w stanie zagrażającym jego życiu i zdrowiu, został on zatrzymany w policyjnej celi do wytrzeźwienia – mówi Iwona Kaszewska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Policja apeluje do mieszkańców, aby nie byli obojętni wobec tych, którzy mogą potrzebować pomocy. Takie osoby są szczególnie narażone, gdy na dworze panują niskie temperatury i może dojść do wychłodzenia organizmu, co może grozić utratą zdrowia, a nawet życia.

- Problem ten dotyka przede wszystkim osób bezdomnych, samotnych i w podeszłym wieku. Zagrożenie takie dotyczy także osób będących pod wpływem alkoholu – mówi Iwona Kaszewska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy