Reklama

Reklama

Licealiści z "Mickiewicza" rozpoczęli maturalny bój. Na początek egzamin z języka polskiego [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kilkudziesięciu uczniów z III Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza przystąpiło do matury. Pierwszego dnia zmagają się z językiem polskim.

Reklama

Podniesione do góry kciuki świadczyły o tym, że tegoroczni maturzyści z popularnego „Mickiewicza” do egzaminu dojrzałości przystępowali w dobrych humorach. Chociaż wielu licealistów zdających maturę w tym roku przyznaje, że ostatnie kilkanaście miesięcy z pewnością do najłatwiejszych nie należało. Oczywiście wszystko przez pandemię i naukę zdalną. Uczniowie do maturalnego boju musieli przygotowywać się z dala od szkolnych murów, a z nauczycielami mieli tylko kontakt online. 

Egzamin w III LO im. Mickiewicza odbywał się, podobnie jak w pozostałych bełchatowskich szkołach, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Uczniowie mieli założone maseczki, przygotowano też płyny do dezynfekcji.

We wtorek, 4 maja, maturzyści zdają egzamin z języka polskiego. W środę będą musieli zmagać się z matematyką, a w czwartek z językiem angielskim. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy