Reklama

Masza i Niedźwiedź w Galerii Olimpia. Moc atrakcji dla najmłodszych!

Opublikowano: czw, 17 lut 2022 15:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ferie zimowe w pełni — w ich trakcie nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych bełchatowian. Milusińskich na spotkanie z postaciami znanymi z bajki "Masza i Niedźwiedź" zaprasza Galeria Olimpia. Co znajdziecie na eko-wystawie?

Przez cały czas trwania tegorocznych ferii, najmłodsi bełchatowianie mogą wybrać się do Galerii Olimpia, gdzie będą mieli okazję spotkać się z tytułowymi postaciami z bajki "Masza i Niedźwiedź".

- To niezwykłe spotkanie z pełną pomysłów Maszą i jej cierpliwym opiekunem, Niedźwiedziem — bohaterami popularnego rosyjskiego serialu animowanego dla dzieci, których przygody śledzą dzieci z niemal 100 krajów na całym świecie - informują organizatorzy.

Na eko-wystawie "Maszy i Niedźwiedzia na tropie natury" nie zabraknie atrakcji. Najmłodsi bełchatowianie będą mogli - wraz z niesforną, ale roześmianą Maszą, oraz jej opiekuńczym przyjacielem Niedźwiedziem - przeżyć wiele przygód. W programie są m.in. odwiedziny w domu Niedźwiedzia czy łapanie motylków. Zaplanowanych atrakcji jest jednak zdecydowanie więcej - w tym eko niespodzianki dla uczestników, pamiątowe zdjęcia w foto-budce oraz masa konkursów ! 

Eko wystawa z Maszą i Niedźwiedziem w Galerii Olimpia jest dostępna za darmo w godzinach 13:00-19:00, do soboty 26 lutego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE