Reklama

Reklama

Małżeństwa z Bełchatowa świętowały złote gody. Jubilaci przeżyli razem pół wieku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta w Bełchatowie

Małżeństwa z Bełchatowa świętowały złote gody. Jubilaci przeżyli razem pół wieku - Zdjęcie główne

foto Urząd Miasta w Bełchatowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Cztery pary z Bełchatowa obchodziły jubileusz 50-lecia małżeństwa.. Z tej okazji bełchatowianie otrzymali medale nadane przez prezydenta RP. Nie zabrakło też życzeń od najbliższych i gratulacji od władz miasta.

Reklama

Uroczystość z okazji jubieluszu 50-lecia pożycia małżeńskiego tradycyjnie odbyła się w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie, w którym mieści się Sala Ślubów. Złote gody świętowały w sumie cztery pary bełchatowian: Zuzanna i Grzegorz Fraszkowie, Kazimiera i Marian Kurzydlakowie, Danuta i Adam Terkiewiczowie oraz Krystyna i Marek Wilf.

 

 

Małżeństwom w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli najbliżsi, a także kierownik USC oraz wiceprezydent Bełchatowa – Łukasz Politański, który przekazał gratulacje i upominki od miasta.

– Darzę Państwa ogromnym szacunkiem. Żeby być razem tyle lat, to ciężka praca obojga was. Jesteście dla nas wzorem i namacalnym dowodem na to, że można w miłości spędzić ze sobą tyle pięknych lat. Gratuluję i życzę kolejnych tak cudownych jubileuszy – powiedział Łukasz Politański.

Podczas uroczystości nie zabrakło oczywiście symbolicznej lampki szampana i wręczonych medali, które nadał z okazji jubileuszu Prezydent RP Andrzej Duda.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE